Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

ALBÜMLER

2 posters
YazarMesaj
büdü
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
büdü

Kadın
Nerdensn..?? : ank
İş/Hobiler : müzik,öğrenci
Lakap...??? : büdü
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :
ALBÜMLER Left_bar_bleue0 / 9000 / 900ALBÜMLER Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

ALBÜMLER Empty
MesajKonu: ALBÜMLER   ALBÜMLER Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 7:22 am

..::ALBÜMLER::..

ESKİ KÖPRÜNÜN ALTINDA

Prodüktör : Murat Akad
Kayıt & Mix : Levent Büyük
Stüdyo : Stüdyo 18
Mastering : Whitfield Street Studios, Londra, İngiltere
Kaan Tangöze: Vokal, Gitar
Batuhan Mutlugil: Gitar, Geri Vokal
Ari Barokas : Bas Gitar, Geri vokal
Tüm şarkı söz ve müzik: Kaan TANGÖZE
* Söz: Kaan TANGÖZE / Ari BAROKAS

BELKİ ALIŞMAN LAZIM

Yayınladığı başarılı albümler, modern ve yaratıcı yaklaşımıyla Türk müzik endüstrisinde ilkleri gerçekleştiren NR1 Müzik, Duman grubunun uzun süredir beklenen ikinci albümünü Ekim ayında Duman hayranlarına ve tüm müzikseverlere sunuyor: “Belki Alışman Lazım”.

Vokal ve gitarda Kaan Tangöze, gitar ve geri vokalde Batuhan Mutlugil, bas gitar ve geri vokalde ise Ari Barokas’dan oluşan Duman, ilk albümleri “Eski Köprünün Altinda” ile yakaladıkları büyük başarının ardından Türk rock müziğinin en önemli gruplarından biri oldu. Yaklaşık yüzün üzerinde konser veren grup, açıkhava tiyatrolarından üniversite kampüslerine kadar onbinlerce müziksever ile buluştu. Duman özellikle Istanbul, Ankara ve İzmir’de üniversite ve liselerde çok büyük bir hayran kitlesi edindi.

Modern rock soundu ile Türk melodilerini mükemmel bir şekilde birleştirerek kendi soundunu yaratan grup, öncü olduğu tarzını ikinci albümü “Belki Alışman Lazım” ile sürdürüyor. Albümün açılış parçası “Bu Akşam” dinleyiciyi ilk dakikadan itibaren coşturmaya başlarken, aynı enerji albümün isim şarkısı “Belki Alışman Lazım” ve ülkemizdeki durumun hicvedildiği “Masal” ile sürüyor. Mükemmel melodisi ve ilk dinleyişte akılda kalan sözleriyle “Oje”, albümün büyük hitlerinden biri. “Kırmış Kalbini”, “Manası Yok”, “Elimdeki Saz Yeter Canıma” ve “Haberin Yok Ölüyorum” gibi şarkılar ise Kaan Tangöze’nin günümüzün en iyi söz yazarı ve bestecilerinden biri olduğunun en güzel örnekleri. Duman konserlerinin vazgeçilmezi, Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Her Şeyi Yak” da bu muhteşem albümde yeralıyor. “Her Şeyi Yak”, Duman’ın yorumuyla yine dillerden düşmeyecek.

Prodüktörlüğünü Murat Akad’ın üstlendiği albümün kayıt ve mixleri Stüdyo 18’de iki aylık bir çalışma sonunda tamamlandı. Mastering islemleri ise Londra’da, Heathmans Mastering stüdyolarında gerçekleştirildi. NR1 Müzik yılın en iyi rock albümünü müzikseverlerle buluşturuyor. Beklediğinize değecek.

SENİ KENDİME SAKLADIM
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : ALBÜMLER Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
ALBÜMLER Left_bar_bleue100 / 900100 / 900ALBÜMLER Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

ALBÜMLER Empty
MesajKonu: Geri: ALBÜMLER   ALBÜMLER Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 4:06 pm

Duman 1-2

1 - Bu Aşk Beni Yorar
1 - Balık
2 - Ellerin Ellerime
3 - Hayvan