Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

New moon(yeni ay)

+7
mrs_ceran
ayse_61
sena**
elif
dicle
ADMING
wiwi*
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue110 / 900110 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:13 am

bella'nın doğum günü oluyor. cullen'lar süpriz doğum günü partisi hazırlıyorlar ama bi hediyeyi açarken bella elini kesiyor sonra jasper dayanamayıp bella'ya saldırıyor edward atlayıp kurtarıyor onu neyse dr.cullen onu iyileştiriyor. ama burada ddaha fazla kalamayacaklarını anlayıp taşınıyorlar. bella stres depresyon fln jacob black le yakınlaşıyor ve yaptığı bazı tehlikeli işlerde kafasında oluşan halisünasyon sonucu edward'ın sesini duyduğunu farkediyor sürekli tehlikeli işlere kalkışıyor bu sırada twilight'tan tanıdığımız laurent'ı edward'ın güzelliğini sergilediği yere gittiğinde görüyor. laurent victoria nın onu aradığını çeşitli ölüm işkence tuzakları kurduğunu anlatıyor ama bella'yı öldürmek için üzerine atılıyor tam bu sırada 5 tane kurt gelip bella'yı kurtarıyorlar. bella kaçıp gidiyor. daha sonra bu kurt adamların sam uley ve çetesi ve çeteye yeni katılan jacob olduğu anlaşılıyor. bella'yı victoria'dan kurtarmaya çalışıyorlar bir gün motosikletleriyle gezerken uçurumdan deniz atlayan insanlar görüyor jacob bunun bir spor olduğunu söylüyor bella oradan atlarsa edward'ın sesini duyabileceğini biliyor bir gün denemeye karar veriyor.bir gün kurt adamlar victoria'nın peşindeyken bella sahilde otururuken bella uçurumdan hem eğlence hem edwardın sesini duymak için atlıyor.alice onun atladığını hissediyor.rosalie'ye diyor galiba.neyse izinsiz uçağa atlayıp bella nın yanına geliyor alice ama jake bir kurt adam olduğu için alice'e yaklaşamıyor. bir anlık alice bella'yı yanlız bırakıyor jacob'la. o sırada yakınlaşıyorlar ve telefon geliyor. arayan edward New moon(yeni ay) Shocked New moon(yeni ay) Cheesy jacob açıp bay swan cenaze de diyor [bella'nın babasının arkadaşı harry öldü] edward bellanın öldüğünü sanıp italya'da ki volturilerin şehri volterra'ya gidip rezalet çıkartıp onlar tarafından öldürülmek istiyor [wampir olduğu için ölümü kolay değil ya ] neyse önce gidip yalvarıyor onlara. ama ed'in özelliğini keşfedip onu işlerinde kullanmak istiyorlar . ama edward öldürülmeye kararlı işte o gün de onların aziz marcus günüymüş . güneşte parlıyor ya edward tam öğlede güneş tepedeyken güneşe çıkmayı planlıyor. alice bunu hissediyor . uçağa atlıyorlar araba çalıyor alice neyse volterra ya geiyorlar tam güneşe atlayacakken bells üzerine atlıyor geri çekiyor sıkıcı sahneler var kurul gibi birilerinin önüne çıkarılıyor orada biri edward a işkence ediyor kısa bi süre.. gerisini anlatıyım mı???
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue110 / 900110 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:26 am

en uzun mesajım şimdiye kadarki New moon(yeni ay) 46176

neyse bu da tanıtımı New moon(yeni ay) 46176

New moon(yeni ay) Newmoon
KİTABIN ARKA KAPAĞI:
İlk kitabı Alacakaranlık'la büyük başarı elde eden genç yazar Stepheni Meyer Publishers Weekly dergisi tarafından 2005'in en çok ümit veren yazarlarından biri seçildi. Eserleri 20'den fazla dile çevrilen yazarın ikinci kitabı Yeniay da Alacakaranlık'la birlikte raflarda!

New York Times En Çok Satanlar Listesinde 1 Numara!

'Gençler bu yeni maceraya bayılacak ve yeni kitapları sabırsızlıkla bekleyecekler! '

Booklist

Edward ve Cullen Ailesi'nin diğer üyeleri Bella'nın doğum günü için bir parti verirler, fakat Bella ısrarla karşı çıkar. Çünkü ortada büyük bir sorun vardır; Edward sonsuza dek genç kalacaktır, peki ya Bella? Kâbuslar, sırlar, imkânsızlıklar, seçimler ve kararlar... Bella ve Edward'ı yine sorlu bir mücadele bekliyor.

Alacakaranlık'ın kahramanlarının aşk ve heyecan dolu macerası Yeniay'da hız kesmeden devam ediyor.
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Fan Club : New moon(yeni ay) Jmh10
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue265 / 900265 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:55 am

Eveet kritik yapmaya başlayabiliriz New moon(yeni ay) 46176

Öncelikle cansu sen Jacob'ı suçlu buluyormusun ordan başlayalım New moon(yeni ay) 46176
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:42 am

evet yaa geri insan motorları koymasaydı oraya bellin babası bise demiycekti pöf :ldsp: ama o da haklı aslında bi yerde tabi New moon(yeni ay) 46176 ama sonuc olarak bella dan intikam tarzı bise almak icin bunu yapması kötü yani New moon(yeni ay) 46176
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : New moon(yeni ay) Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue100 / 900100 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:03 am

ya çk fransız kaldım bende okuucaam
https://eskiz.4umer.com
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:09 am

bak hepsini yazdım oraya iste:D
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : New moon(yeni ay) Untitl11
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue300 / 900300 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:06 pm

daha ilkini okumadım ben ama hemen alıcamm sonra sıra bunda New moon(yeni ay) 46176
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue265 / 900265 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 1:58 am

ZcK*^ demiş ki:
evet yaa geri insan motorları koymasaydı oraya bellin babası bise demiycekti pöf :ldsp: ama o da haklı aslında bi yerde tabi New moon(yeni ay) 46176 ama sonuc olarak bella dan intikam tarzı bise almak icin bunu yapması kötü yani New moon(yeni ay) 46176

İşte Jacob'ın hiçç suçu yok ki New moon(yeni ay) 46176
Asıl suç bella'da :x :x :x :x :x :x :x
3.yü bir oku nefret ediceksin kızdann :x :x
sena**
PS Görevlisi
PS Görevlisi
sena**

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue20 / 90020 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Teşekkür : 2

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 4:27 am

kesinlikle katılıyorum bella dan nefret etme düzeyine geldim ben de jake de hiç bir suç göremiyorum sonuçta o bellaya yardım etti kıza dayanma gücü verdi ikinci kitapta ben bellada da suç görememiştim olanlar üçüncü kitapta olacak....ahh edward'ım ahhh... :cry:
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 8:47 am

New moon(yeni ay) 46176 yaaw noooluyoo bella naaaptıı New moon(yeni ay) 46176:D sakın anlatmayın ha New moon(yeni ay) 46176
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Rep :

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 1:48 pm

sena** demiş ki:
kesinlikle katılıyorum bella dan nefret etme düzeyine geldim ben de jake de hiç bir suç göremiyorum sonuçta o bellaya yardım etti kıza dayanma gücü verdi ikinci kitapta ben bellada da suç görememiştim olanlar üçüncü kitapta olacak....ahh edward'ım ahhh... :cry:

Evet evet kesinlikle :x
Cansu hemen oku bak anlarsın bizi New moon(yeni ay) 46176
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 5:45 am

yaw alamadımki uf :x
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue300 / 900300 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 8:18 am

bu kitabı da aldım ve 3.olan tutulmayıda aldımm ve 2.elden aldım iki kitabı orjinal korsan felan değil ikisi 20tllll:D:D:D:D normalde birincisini 20tl ye aldım ben çoook mutluyum New moon(yeni ay) 497953
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:09 am

tutulmaya da başlık açıyorum o zamaan New moon(yeni ay) 46176:
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Nerdensn..?? : TR@BZON
İş/Hobiler : öğrenci malesef:(
Lakap...??? : ayşecan (:
Fan Club : New moon(yeni ay) Bekirtn9
Ruh Halin : SaKiN
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue165 / 900165 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:20 am

ya benim çok kafam karışltı ya........:(:(
mrs_ceran
yeni üye
yeni üye
mrs_ceran

Kadın
Nerdensn..?? : @d@n@
İş/Hobiler : ♫~$@rKI $öL£m£K~♫
Lakap...??? : ♫~-$@RI ćiwćiw-~♫
Ruh Halin : melankolik*
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue0 / 9000 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 12:49 pm

2. kitap yeniayda orta bölümleri sıkıcı resmen kitabı okurken bir parag. okuyorun sonrakini atLayıp diyerine geçiyodum ortaları çoqh sıkıcı =)) ama sonlarında işe edward ve (sarı porshe) girince işler heycenlenıyo tabii =P
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue165 / 900165 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 6:19 am

ya ben 2.kitabı çok sevdimm ya..
resmen okurkenn ağlıyodum:(:(
tabi başlarda edward&bella nın ayrılmasında ağlıyodum resmen...........
ortalarında bella ya sinir oldum ya.. New moon(yeni ay) 499166
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:39 am

tutulmanın sonlarına gelin bak belladan nefret ediyorsunuzzzzz New moon(yeni ay) 499166 New moon(yeni ay) 499166
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 12:20 pm

ben demiştiiiiiim New moon(yeni ay) 22365 New moon(yeni ay) 497953
clevergirl
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
clevergirl

Kadın
Nerdensn..?? : GeRmAnY
Ruh Halin : İyiDir iYi
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue195 / 900195 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 1:33 pm

yahu kitabi okurken edwardin ne zaman geldigine baktim 445. sayfadan sonra geliyo off
haliyle edwardi da biraz okuyabilmek icin kitabi bir günde okumak zorunda kaldim New moon(yeni ay) 46176
http://kucukkadinlarfan.forumv.biz
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 1:42 pm

iyi işte New moon(yeni ay) 46176: bende öyle hızlı okudum New moon(yeni ay) 46176:
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 9:31 am

clevergirl demiş ki:
yahu kitabi okurken edwardin ne zaman geldigine baktim 445. sayfadan sonra geliyo off
haliyle edwardi da biraz okuyabilmek icin kitabi bir günde okumak zorunda kaldim New moon(yeni ay) 46176

ya aynen zeynepçim....
edward'ın gelmesini bekleyene kadar öldüm öldüm dirildim..
bide kitapta gidiodular ya volturi lerin yanına ..
tünellerden falan geçiolardı orda ben gerildim ya=)=)
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue100 / 900100 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 1:04 pm

bugün babam yeni ayı almış.ama başlamıcam çünkü cuma günü ingilizce sınavım var.şimdi başlarsam sınava çalışamam.cuma başlıcam haftasonu bitiririm.
clevergirl
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
clevergirl

Kadın
Nerdensn..?? : GeRmAnY
Ruh Halin : İyiDir iYi
Rep :
New moon(yeni ay) Left_bar_bleue195 / 900195 / 900New moon(yeni ay) Right_bar_bleue

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 9:12 am

evett diclecim en dogrusunu yapiyorsun!!! ;) New moon(yeni ay) 46176 ;)
http://kucukkadinlarfan.forumv.biz
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

New moon(yeni ay) Empty
MesajKonu: Geri: New moon(yeni ay)   New moon(yeni ay) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 7:43 am

bitirdim ya süper.artık jacopa kızmıyorum.bella ya kızıyorum.bi ara jacopa evet demeyi düşündü ya.ve jacopla ne kadar yakındılar ya.sürekli eleele uff.sinir oldum sinir.

New moon(yeni ay)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-