Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

Doğamıza Sahip Çıkalım!

+4
elif
wiwi*
berika
Beren
8 posters
YazarMesaj
Beren
Çalışkan Mod
Çalışkan Mod
Beren

Kadın
Nerdensn..?? : tahtalı köyden :D
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue10 / 90010 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Doğamıza Sahip Çıkalım! Empty
MesajKonu: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 3:00 pm

Biliyorsunuz ki güzel çevremizi, güzel dünyamızı yavaş yavaş yitiriyoruz.
Bunun sebebi bizlerden, insanlardan başkası değil!

Yapılan TÜM uyarılara rağmen çoğunluğu cahil kesim olan Türk toplumunun pek aldırdığı yok.
Biz eskiz ailesi olarak aldıralım ve 1 kişi bile duyarlı olunca doğanın değişebileceğini gösterelim.

Yardımda bulunabileceğiniz adresleri yakında buraya ekliycem ;)
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Fan Club : Doğamıza Sahip Çıkalım! Cfgh_c10
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue140 / 900140 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Teşekkür : 3

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:04 am

Günümüzün en önemli sorunlarından bir tanesi.Bunu önemsediğin için ayrıca sana teşekkür ederim Beren ablacım.
Bazı insanlar var ki yaşadıkları ortama hiç dikkat etmeyip,kirletiyolar.Evlerinde,okullarında böyle olunca,çevreyi de rahat rahat kirletiyolar.İnsanlar hiç aldırmıyolar.Çok şaşıyorum o insanlara.Ya sönmemiş sigara izmaritleri,çikolata paketleri,çekirdek kabukları...Bi söz vardır,herkes kendi evinin önünü temizlerse dünya tertemiz olur diye.Hiç boşuna söylenmemiş bişey.Ayrıca okulda çevre kulübünde olduğum için bu konuda daha bi hassasım.Tüm öğretmenlerim söyler,çevreci falan diye.
Kısacası,toplumsal hayatın devam edebilmesi için herkesin dikkat etmesi gerekiyo.Bi kişi bile davranışlarını değiştirip korusa doğayı,bu bile çok katkı sağlar.
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue110 / 900110 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:46 am

Ben görünce pis pis bakıyorum kim ve ne olduklarına aldırmadan..Benim yaşadığım çevreyi kirletmeye kesinlikle hiç bir şekilde hakları olduklarını düşünmüyorum bu etkinliğe sonuna kadar destekçiyiim Doğamıza Sahip Çıkalım! 46176: Doğamıza Sahip Çıkalım! 733158
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : Doğamıza Sahip Çıkalım! Untitl11
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue300 / 900300 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:48 pm

apartmanımızın arkasında oyun parkı var ve liseli gençler nedense hep bizim parkı seçip buraya geliyorlar takılıyorlar felan ve çok fazla kirletiyorlar parkı..bizde yazın daha çok alıyoruz ellerimize süpürge süpürüyoruz..aynı yaştayız onlarla nasıl bu kadar bencil bilinçsiz oluyor yaa sonuçta sadece biz değil onlarda aynı yerde yaşıyor..keşke herkes bilinçlense..
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue110 / 900110 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Kişisel

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 4:30 am

Ya birde onlar böyle davranmanın serserilik felan olduğunu iyi birşey yapmış olduklarını düşünüyorlar ben nefret ediyorum onlardaann

Doğamıza Sahip Çıkalım! 824272 Doğamıza Sahip Çıkalım! 824272 Doğamıza Sahip Çıkalım! 824272
Beren
Çalışkan Mod
Çalışkan Mod
Beren

Kadın
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue10 / 90010 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 8:48 am

Öncelikle hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum Doğamıza Sahip Çıkalım! 22365
Sizler, Bizler gibi insanlar olduğu sürece ufacıkta olsa bir şeyler yapılabilir.

Bazı adresleri veriyorum ilgilenirseniz sevinirim

Doğal Hayatı Koruma Derneği Sitesi

http://www.dhkd.org/

Hayvanları Ve Doğayı koruma sitesi

http://www.wwf.org.tr/

Ağaçlar, Ormanları koruma sitesi

http://www.agaclar.net/
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue100 / 900100 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 9:24 am

Çok teşekkürler Beren abla.
Ben bu tip derneklere katılmk ve bişeyler yapmak istiyorum.Şu an dünyayı sömürüyoruz resmen.Geleceğimizi çocuklarımızı düşünmeden.Ben daha çok küresel ısınmaya tepkili gruptanım.daha çok ağaçlar ve ekosistemin bozulması beni dah açok ilgiilendiriyo.Bizde sitede keşke bi kampanya yapabilsek.Ne bilim ağaç dikme ya da çevre temizleme gibi.Ya da geri dönüşüm için bişeyler yapmak gibi.
https://eskiz.4umer.com
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 12:30 pm

Ya bunu yapabiliriz ama farklı illerden olduğumuz için zorlaşıyor biraz..

Edit : Nasıl Yardım Edebilirsiniz'e girdim WWF Türkiye'den sadece para bağışı var yaa ..
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Nerdensn..?? : TR@BZON
İş/Hobiler : öğrenci malesef:(
Lakap...??? : ayşecan (:
Fan Club : Doğamıza Sahip Çıkalım! Bekirtn9
Ruh Halin : SaKiN
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue165 / 900165 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 9:53 am

beren abla çok saol..
başlık açıkk gerçekten çok haklısın...
sonuçta bu ülke hepimizin vede bizden sonra gelicek nesillerinn yani..
dünyayı kirletmeye hiçbirimizinn hakkı yok..
bende bu kampanyanın destekçisiyimm ...
Beren
Çalışkan Mod
Çalışkan Mod
Beren

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 7:53 am

Cansucum öncelikle sadece para yardımı yapabiliyorsun evet.
Ama bildiğim kadarıyla Tema Vakfı'nın sitesinden ağaç dikme çalışmalarına
yardım edebilirsin.

ARKADAŞLAR BU ETKİNLİKLE BÜYÜK BİR BAĞLANTISI OLAN HAYVANLAR ETKİNLİĞİNE LÜTFEN BİR GÖZ ATIN!
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue100 / 900100 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 1:53 pm

Aslında evet ağaç dikelim hazır bahar da geliyo.Ben yapmak istiyorum...
https://eskiz.4umer.com
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Fan Club : Doğamıza Sahip Çıkalım! Jmh10
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue265 / 900265 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 7:31 am

Etkinlik için teşekkürler ;)
Hayvanlarla beraber süper olmuş ;)

Bencede ağaç dikmek çok önemli biz her sene okulda kendi adımıza bi ağaç dikiyoruz hemde kendimiz (:
Çok güzel bi şey keşke her okul yapabilse...
LoveJan
yeni üye
yeni üye

Kadın
Rep :
Doğamıza Sahip Çıkalım! Left_bar_bleue0 / 9000 / 900Doğamıza Sahip Çıkalım! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Doğamıza Sahip Çıkalım!   Doğamıza Sahip Çıkalım! Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 12:47 pm

Güzel bir etkinlik teşekkürler

Doğamıza Sahip Çıkalım!
1 sayfadaki 1 sayfası