Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

En Son Yürekler Ölür

2 posters
YazarMesaj
sena**
PS Görevlisi
PS Görevlisi
sena**

Kadın
Rep :
En Son Yürekler Ölür Left_bar_bleue20 / 90020 / 900En Son Yürekler Ölür Right_bar_bleue

Teşekkür : 2

En Son Yürekler Ölür Empty
MesajKonu: En Son Yürekler Ölür   En Son Yürekler Ölür Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 1:23 am

En Son Yürekler Ölür Ensonyureklerolur600

Bu kez yazar, aşk'ın yanı sıra organ nakli konusuna da dokundurmuş kalemini. Yaşamla ölümün kıyasıya savaştığı yol ayrımında ge-çen çarpıcı bir öykü. Yanı başımızda yaşanıyormuşçasına gerçek...

"Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken, ben sana âşık oldum Nehir..."

"Sen, tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle, yaramazlık yapan çocuklar gibi boynunu bükmüş bağışlanmayı beklerken, ben sana âşık oldum Deniz..."

Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar... Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk, mutluluk...

Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler...

"Sıkı tutun Nehir!..."
sena**
PS Görevlisi
PS Görevlisi
sena**

Kadın
Rep :
En Son Yürekler Ölür Left_bar_bleue20 / 90020 / 900En Son Yürekler Ölür Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: En Son Yürekler Ölür   En Son Yürekler Ölür Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 1:25 am

harika bir kitap okurken gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız...aşkı o kadar gerçekçi anlatmış ki yazar kitabı elinizden bırakmak istemezsiniz...

Canan Tan'ı yürekten kutluyorum çok başarılı bir kitap.kesinlikle tavsiye ederim...
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
En Son Yürekler Ölür Left_bar_bleue110 / 900110 / 900En Son Yürekler Ölür Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

MesajKonu: Geri: En Son Yürekler Ölür   En Son Yürekler Ölür Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:04 am

bizim dersanede bir kız okuyor baktım biraz ama okumayı düşünmüyrdum piraye gibi birşey mi? çok mu tavsiyen (:
sena**
PS Görevlisi
PS Görevlisi
sena**

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: En Son Yürekler Ölür   En Son Yürekler Ölür Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 7:37 am

yok ya piraye den ve yüreğim seni çok sevdi den çok çok farklı bir konusu var kitabın ben çooooo...k ağladım bu kitabı okurken bence oku pişman olmazsın...

En Son Yürekler Ölür
1 sayfadaki 1 sayfası