Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

dizilerdeki mantık hataları

+2
dicle
wiwi*
6 posters
YazarMesaj
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue110 / 900110 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

dizilerdeki mantık hataları Empty
MesajKonu: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 10:46 am

dizilerin süreleri 90 dakikaya çıkınca çekim ekipleri de adeta sette yaşamaya başladı. Bu durum bazı sahnelerde gülünesi mantık hatalarına yol açmaya başladı. İşte size birkaç örnek...

*KURTLAR VADİSİ: Polat, sırtına saplanan tırtıllı bıçağı on saniyelik bir hamleyle kapı aralığına sıkıştırıp çıkarttı. Ardından sırtından ameliyat olan Polat, hastaneden kaçırılırken sırtüstü sedyede taşındı.

*EZO GELİN: Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü oynadığı dizinin bir bölümünde hava daha aydınlıkken iftar topu patladı. İftardan sonra bahçeye çıktıklarında ise hâlâ günlük güneşlik bir hava vardı...

*KÖPRÜ: Dizide komutan, askerle konuştuktan sonra emir veriyor. Kafasında kep bulunan asker ise başını eğip uzaklaşıyor. Oysa kafada kep varken el ile selam verilmesi askerlik kuralıdır.

*birÇAK SIRTI: Dizinin bir bölümünde Murat'ın öğretmeni iftara davet ediliyor. Oysa hava daha aydınlık. Daha da komiği iftar dönüşü öğretmen eve bırakılırken havanın hâlâ aydınlık olması.

*BİNBİR GECE: Şehrazat'la Bennu'nun sabah kahvaltısı yaptıkları dakikalarda eş zamanlı olarak Onur Aksal'ın yasak aşkı Yasemin'le akşam yemeği yemesi gözlerden kaçmadı. Bir başka çekim hatası da Yasemin'in kaza sahnesiydi. Yasemin aracıyla bir hayvana çarptı. Arabanın farı bile kırılmadı.

*DOKTORLAR: Doktor Zenan alt katta, Doktor Suat üst katta hastanenin camından dışarıya bakıyorken kamera aşağıdan yukarı çekim yapıyordu. Ancak bu sırada kamerayı çeken vincin gölgesi de aynen ekrana yansıdı.

*HATIRLA SEVGİLİ: Rüya 1961' d e doğmuştu. Dizi şimdilerde 1969'u anlatıyor. Ancak Rüya'nın hâlâ Ahmet ile Yasemin'in 1966'daki tren yolculuğunda karşılaştığı günkü gibi olması yani hiç değişmemesi dikkat çekiyor

*KAVAK YELLERİ: Efe, sevgilisi Su ile tartışırken "Adını bile benden sakladın" diye bağırdı. Diziyi kaçırmayanlar Su ile Efe'nin ilk tanışmalarında "Adım aslında Sultan, Su isim olarak daha iyi oluyor" dediğini de çok iyi biliyor.

*MENEKŞE İLE HALİL: Dizinin 3'üncü bölümünde, ağabeyi ve kocası tarafından Menekşe'nin elleri önden bağlanıyor. Elleri rahatça hareket ettiğine göre ağzındaki bez parçasını çıkarıp, neden yardım istemediği ise hâlâ merak konusu..

alıntıdır..
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : dizilerdeki mantık hataları Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue100 / 900100 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 7:58 am

:) hehe
ya ben yazsam roman olur

ben küçük kadınlar dizisini niye göremedim anlayaamdım :)
https://eskiz.4umer.com
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue110 / 900110 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Kişisel

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:37 am

bilmiyorum izlemiyorum dizilerdeki mantık hataları 46176:
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : dizilerdeki mantık hataları Untitl11
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue300 / 900300 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:48 am

çok mantıklı kavak yellerine bende çok yakalamıştım kıyafetlerde de çok oluyor
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Ruh Halin : MutLu
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue400 / 900400 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 11:38 am

Kavak YeLLerinde benim en çok dikkatimi çeken, AsLı, Deniz Efe aynı sınıftayken AsLı tıp kazanıyo, Deniz siyasaL biLimLer...
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Rep :

Kişisel

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 12:42 pm

dizilerdeki mantık hataları 46176: aa evet dizilerdeki mantık hataları 46176: ne saçma dizilerdeki mantık hataları 46176:
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue300 / 900300 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 2:25 pm

evet o hatayı gazetede okumuştum bende minede dil bölümüne giriyor o sınıftan:D
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Ruh Halin : MutLu
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue400 / 900400 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 11:51 am

Mine'nin zaten Öss'ye girmeden (Yds'ydi sanırım) Yds iLe üniversiteye girmesi..
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue100 / 900100 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 7:53 am

iyde sonuçta hepsi aynı sınıftaydı bende onu anlayamamıştım.
https://eskiz.4umer.com
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue140 / 900140 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Teşekkür : 3

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 8:24 am

zaten biz de ondan bahsediyoruz xD
piskolok
yeni üye
yeni üye
piskolok

Kadın
Lakap...??? : lakabın da...lakap takanın da...
Rep :
dizilerdeki mantık hataları Left_bar_bleue0 / 9000 / 900dizilerdeki mantık hataları Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: dizilerdeki mantık hataları   dizilerdeki mantık hataları Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:36 pm

dizi bağımlısı olmak zaten başlı başına bi mantıksızlıktır diorum ben :)))

dizilerdeki mantık hataları
1 sayfadaki 1 sayfası