Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

gündüz ölüsü

2 posters
YazarMesaj
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : gündüz ölüsü Untitl11
Rep :
gündüz ölüsü Left_bar_bleue300 / 900300 / 900gündüz ölüsü Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

gündüz ölüsü Empty
MesajKonu: gündüz ölüsü   gündüz ölüsü Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 4:55 am

Belki de sevgilinizin bir vampir olması o kadar da şahane bir şey değildir...

'Komik, hızlı tempolu, eğlenceli ve müthiş merak uyandıran bir vampir ve aşk romanı; elinizden bırakamayacaksınız, sakın kaçırmayın.'
-Susan Sizemore

Sookie Stackhouse, Louisina'nın ufak bir kasabasında, kendi halinde bir bar garsonu. Sessiz, sakin, etliye sütlüye karışmaz ve öyle çok sık dışarı çıkmaz. Güzel olmadığından değil. Güzel bir kız. Sadece, Sookie bir çeşit 'beceriksizliğe' sahip. İnsanların zihnini okuyabiliyor. Bu yüzden de erkekler tarafından pek tercih edilmiyor, diyelim. Bir gün Bill ile tanışıyor, uzun boylu, yakışıklı, esmer -üstelik Sookie adamın aklından geçen tek kelimeyi bile duymuyor. Bill, Sookie'nin hayatı boyunca beklediği erkek...

Fakat Bill'in de kendine has bir 'beceriksizliği' var. O bir vampir, hem de kötü şöhretlisinden. Ciddi anlamda tüyleri diken diken eden bir grupla takılıyor ve hepsi de -ne sürprizdir ki- potansiyel katil. Üstüne üstlük, Sookie'nin iş arkadaşlarından biri öldürülünce, Sookie sıranın kendisinde olduğunu düşünmeye başlıyor.

arkadaşlar şuanda bu kitabı okuyorum salı günü aldım ve bitmek üzere akıcı güzel bi kitap..bende çoğunuz gibi alacakaranlık serisi manyağıyım ama bu vampir hikayesi de güzel tavsiye ediyorum..alacakaranlıkla benzerlikleri biraz var ama farklarıda var..true blood adıylada kitaptan uyarlanan diziside var.
sena**
PS Görevlisi
PS Görevlisi
sena**

Kadın
Rep :
gündüz ölüsü Left_bar_bleue20 / 90020 / 900gündüz ölüsü Right_bar_bleue

Teşekkür : 2

gündüz ölüsü Empty
MesajKonu: Geri: gündüz ölüsü   gündüz ölüsü Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:21 am

şu anda kitap elimde ama daha başlamadım okuyacağım kitapları bitirim başlıcam inşallah...
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : gündüz ölüsü Untitl11
Rep :
gündüz ölüsü Left_bar_bleue300 / 900300 / 900gündüz ölüsü Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

gündüz ölüsü Empty
MesajKonu: Geri: gündüz ölüsü   gündüz ölüsü Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 12:38 pm

akıcı ya ben bikaç günde bitirdim tavsiye ederim oku kesin yani

gündüz ölüsü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-