Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

kaLem iLe kağıt

2 posters
YazarMesaj
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Fan Club : kaLem iLe kağıt Untitl11
Ruh Halin : MutLu
Rep :
kaLem iLe kağıt Left_bar_bleue400 / 900400 / 900kaLem iLe kağıt Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

kaLem iLe kağıt Empty
MesajKonu: kaLem iLe kağıt   kaLem iLe kağıt Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 4:46 am

Bir zamanlar kağıt ve kalem adında iki aşık varmış. Bunların aşkı o kadar büyükmüş ki önlerinde hiçbir engel yokmuş onları durdurabilecek. Kalem kağıd her vuruşunda “Seni Seviyorum” dizeleriyle dolup taşıyormuş kağıt. Mutlulukları uzun ylılar sürmüş. Kalem kağıda ‘Seni çok seviyorum asla bırakmayacağım’ derken, kağıt kaleme ‘Sen benim yaşam kaynağımsın sensiz ben bir hiçim’ diyormuş.

Bir gün kalemin ucu tükenmeye başlamış. Sevgisi giderek azalmış. Kalemin ucu köreldikçe aşk sözcükleri okunmaz hale gelmiş. En sonunda kalemin kağıda aşkı tükenmiş artık yazamaz olmuş. Çareyi kaçmakta bulmuş , yeni aşklar aramaya koyulmuş.

Kağıtsa yapayalnız kalmış, tek yapabildiği kalemin eski yazdıklarına bakarak kendini tüketmek oluyormuş. Baktıkça kendini tüketiyor dertlerine dert ekliyormuş.

Kısa bir zaman sonra , kırık uçlu kalem aşkı kalemtıraşta bulmuş, kalemtıraş kalemin körelen ucunu onarmış ona yeniden can vermiştir. Kalem artık ölümsüz olduğunu düşünmektedir. Sürekli yeni sapasağlam ve güçlüdür artık.

Kağıtsa bu üzüntüleri arasında silgi adında biriyle tanışmıştır. Silgi onun tüm acılarını, kalemin yazdıklarını silip atmış, kağıdın tüm acılarını hafifletmiştir. Kağıt silgiye minnettar kalmış onlar arasında yeni bir aşk doğmuştur. Kağıt silgiyle o kadar mutluymuş ki dertsiz tasasız bir hayatı olduğunu düşünüyormuş.

Günler geçmiş, aylar geçmiş. Ölümsüz olduğunu sürekli güçlü ve yeni olduğunu sanan kalem bir gün tükendiğini bittiğini fark etmiş. Kalemtıraş onun tüm artkılarını bir yana savurmuş.

Kağıtsa yeni doğmuş bir bebek gibi tertemizmiş. Tek bir yazı bile kalmamış üzerinde. Ama ortada bir sorun varmşı, kağıt artık yıpranmaya başlamış. Silginin her darbesi ona acı veriyormuş. Her darbede kağıt daha da parçalanmış. Sonunda yırtıkları etrafa saçılmış. Kağıt silgiyi terk etmiş , Kalemse, Kalemtıraşı.

Bir gün rüzgarda savrulan bir kağıt parçası kalemin önüne düşer.

Kalem Son gücüyle yırtık kağıt parçasına bir dörtlük yazı vermiş.;

“Bilemezdim ki, senden ayrılmaın ölüm olduğunu

Bilemezdim ki, asıl ölümsüzlüğün senle doğduğunu

Bilemezdim ki , ben tükendikçe aşkımızın büyüdüğünü

Ama biliyorum ki ; su an ölüyor olsam da bu satırlarda seninle beraber sonsuza dek yaşayacağım
[/i]
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı

Erkek
Nerdensn..?? : ankara
İş/Hobiler : bilg
Lakap...??? : ömo ,avatar ömer
Rep :
kaLem iLe kağıt Left_bar_bleue0 / 9000 / 900kaLem iLe kağıt Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

kaLem iLe kağıt Empty
MesajKonu: Geri: kaLem iLe kağıt   kaLem iLe kağıt Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 5:21 am

saol

kaLem iLe kağıt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-