Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

işin bitince beni sever misin anne?

5 posters
YazarMesaj
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Fan Club : işin bitince beni sever misin anne? Untitl11
Ruh Halin : MutLu
Rep :
işin bitince beni sever misin anne? Left_bar_bleue400 / 900400 / 900işin bitince beni sever misin anne? Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

işin bitince beni sever misin anne? Empty
MesajKonu: işin bitince beni sever misin anne?   işin bitince beni sever misin anne? Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 12:29 pm

Kapidan içeri girer girmez neşeyle bagirdi: 'Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? '
'Görmüyor musun? Telefonla konusuyorum.'
Hiç kimsenin sevdiği şey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babasi arabayi seviyordu. Herşey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda. Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmiyordu. Nerelere gitsindi? Annesi kapatti telefonu. Mutfaktan tencere kaşik sesleri geliyordu. Koşarak yanina gitti. 'Sana yardım edeyim mi? ' dedi en sevimli halini takinarak. Annesi manali manali bakti. 'Hayirdir. Bir yaramazlik filan. Bak bir de seninle uğrasmayayim. Çok yorgunum zaten.'
Yorgunluk nasil bir seydi. Bazen elinde oyuncağiyla uykuya daldiğinda anneannesi oyuncaği yavasça elinden alir 'Nasil yorulmus yavrucak. Uykunun gül kokulu kollari sarsin seni' diyerek alnina bir öpücük konduruverirdi.
Yorgunluk gül kokulu bir uykuya dalmaksa eğer, ne diye annesi kendisiyle böyle kizgin kizgin konusuyordu. 'Anneciğim yorulduğun zaman gül kokulu uykulara dalarsin. Anneannem öyle söylüyor.'
'Uykuya dalayim da gül kokulari kusur kalsin. Yorgunluktan ölüyorum.'
Bu kelimeden nefret ediyordu. Yorgunum. Yorgun olduğumdan. Böyle yorgun yorgunken... 'Annecigim sen yorulma diye...'
'Yemekte konuşuruz çocuğum. Bankada işler yetismedi.Baban gelene kadar bunlari bitirmem lazim. Hadi sen oyna biraz.'
'Hani siz yoruluyorsunuz ya...'
'Eeee....'
'Ben de oynamaktan yoruluyorum.'
'Ne yapayim? '
'Bilmem...'
Yapilmamasi gerekenleri biliyordu da büyükler, yapilmasi gerekenleri hiç bilmiyorlardi. Işiklar söndü birden. Annesi öfkeyle söylenmeye başladi.'Mum da yok' diye diye kariştirdi dolaplari el yordami. Çocuk sirtüstü yatip, anneannesinin köyünü düşündü. Gaz lambasinin işiğinda deli tavşan masalini anlatisini. Deli tavşanin duvardaki aksini getirdi gözlerinin önüne. Anneannesi gibi iki ellerini birlestirip isaret parmaklarini yukari kaldirarak tavşan kafasi yapti. 'bak deli tavşan' diyerek parmaklarini oynatti. Yoldan gecen arabalarin farlari duvardaki tavsana yol açti. Tavşan alabildigine hür dolaşti sağda solda. Otlarla kuşlarla konuştu. Sonra yorgun düştü. Duvardaki görüntü o minik avuçlarin açilmasiyla kayboldu. Kolu yavaşça kanepeden asagi sarkti. Neden sonra işiklar geldi. Kadin çocugun hiç konuşmadigini akil etti birden. Kanepeye koştu. Küçücük dizlerini karnina dogru çekerek uykuya dalmişti. Masanin üstündeki dosyalara bakti iğrenerek. Dindirilmez bir pişmanlik doldurdu içini. Uyandirmaktan korka korka küçük alnina bir öpücük kondurdu. Çocuk sanki bu öpücüğü bekliyormuşçasina
'İşin bitince beni sever misin anne?' dedi.
Kadin, sevilmek için randevu alan çocuğuna bakarak sabaha kadar ağladi
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı

Erkek
Nerdensn..?? : ankara
İş/Hobiler : bilg
Lakap...??? : ömo ,avatar ömer
Rep :
işin bitince beni sever misin anne? Left_bar_bleue0 / 9000 / 900işin bitince beni sever misin anne? Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: işin bitince beni sever misin anne?   işin bitince beni sever misin anne? Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 5:19 am

teşkürler
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
işin bitince beni sever misin anne? Left_bar_bleue110 / 900110 / 900işin bitince beni sever misin anne? Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

MesajKonu: Geri: işin bitince beni sever misin anne?   işin bitince beni sever misin anne? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:35 am

ya buna yaza yaza sadece tskler mi yazdn ömer yaa

benmde annmler fln hep calısıyolar hatta benm onları yarım saat grdüüm gn bile oluyo cok kotu bse yaa ben diyorm ki büyüünce evde oturcam bn (:
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : işin bitince beni sever misin anne? Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
işin bitince beni sever misin anne? Left_bar_bleue100 / 900100 / 900işin bitince beni sever misin anne? Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: işin bitince beni sever misin anne?   işin bitince beni sever misin anne? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 12:52 pm

evet çok güzel.benim annem ev hanımı o yüzden şanslıyız.ama ilerde umarım bende böyle bi anne olmam.çalışan kadınların sorunları bunlar
https://eskiz.4umer.com
sevGi~
::..Eskiz Delisi..::
::..Eskiz Delisi..::
sevGi~

Kadın
Nerdensn..?? : msN'den
İş/Hobiler : ?)
Lakap...??? : deLiiiiiiii
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :
işin bitince beni sever misin anne? Left_bar_bleue0 / 9000 / 900işin bitince beni sever misin anne? Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

MesajKonu: Geri: işin bitince beni sever misin anne?   işin bitince beni sever misin anne? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:17 am

dicle demiş ki:
evet çok güzel.benim annem ev hanımı o yüzden şanslıyız.ama ilerde umarım bende böyle bi anne olmam.çalışan kadınların sorunları bunlar

evet bencede..hem işş kadını hem evv hanımın olmakatann cocuklara zmaan ayrılmıyor ama ben her ikiside olursam birgünn cocuklarıma zamanada ayıracağımm...

işin bitince beni sever misin anne?
1 sayfadaki 1 sayfası