Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

aynı cümLede iki yabancıyız biz...

5 posters
YazarMesaj
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Fan Club : aynı cümLede iki yabancıyız biz... Untitl11
Ruh Halin : MutLu
Rep :
aynı cümLede iki yabancıyız biz... Left_bar_bleue400 / 900400 / 900aynı cümLede iki yabancıyız biz... Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

aynı cümLede iki yabancıyız biz... Empty
MesajKonu: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 12:35 pm

Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık...Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin...Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk...Biz ayak uçlarındaki karlara aldırmadan güneşli sabahlara doğmayı özenen iki deli gelinciktik...Zamansız açtık baharlara...Zamansız uyandık kış uykularından... Birbirimizin yüzünde gördüğümüz gülüşleri bahar sandık... Oysa biz kökleri toprakta kalacak bir gelinciğin bir kış sabahı güneşe gülümsemesi kadar imkansızdık…Hayat yolculuğunda sırt sırta verdik zannederken sırtlarımızın arasına örülü hasret duvarlarını göremedik...Belki de görmek istemedik... Ne zaman duvarları aşmak istedik işte o an esir düştük imkansızlığa… İşte o zaman yenik düştük zamana... Senle ben , hiçbir zaman “ biz “ olmayı başaramadık… Başaramadık işte... Belki de seninle biz ayrı cephelerde savaşan iki kılıç ustasıydık… Kendimizi hep aramıza örülmüş hasrete kılıç sallar bilirken meğer biz kendi yüreklerimize kılıç sallamışız…
Hadi git sevgili...Rüzgara karşı savaşmayı bırak… Hadi git... Dağlar devrilmişken omuzlarıma, yalnızlık düşmüşken sokaklarıma git... Git diyorum sana...Kapıyı biraz arala ve git... Bana verdiğin ne varsa her şeyi topla ve git... Bekletme ” seni” bekleyenleri… Bekletme kapımda beni sonsuzluğa gömecek yetim kelebekleri…Hadi git... Her harfine ölümler beğendiğim adını dudaklarımdan sökerek git... Bana çıkan tüm sokakları sil adres defterlerinden... Yaşayıp da kendi yüreğine bile ispat edemediğin bu sevdayı “ mutluluk bakiyelerden” düş gayrı... Gözlerime demir pervazlardan ölüm göz kırpıyorken durma git…
Hadi git sevgili... Adınla başlayıp adınla bitiremediğim cümleler kadar yalnız bırak beni... Durma karanlıklarımda, durma hatıralarıma... Git sadece... Bırak hayat boyu sensizlik yerine ölümler diz çöksün ayak dibime… Bırak günahların dökülsün soğuk ellerinin gezindiği küçük avuç içlerime... Hadi git sevgili... Biz seninle rüya olmaktan öteye geçemedik... Hiçbir zaman acıyı sırtlanıp mutluluğa gülümsemedik... Hadi git…Dudaklarında daha fazla kanamasın pişmanlıkların. Daha fazla ağlamasın hatıraların... Hadi git sevgili...
Hadi git...Çıktığın kapıdan ölüm gelsin ayak uçlarıma... Bırak gözlerin mapusluğum, yüreğin sonsuzluğum olsun... Hadi git… Durma sabahı olmayan karanlıklarımda... Daha fazla üşütme ellerini karı, boranı eksik olmayan kışlarımda... Daha fazla bekleme yamalı cümlelerimde. Git diyorum sana... Git... Beni “ bana “ bırakma…Hadi kapıyı arala ve git... Kapat tüm ışıkları... Ve git hadi... Çıktığın kapının ardından ölüm gelsin gayri...
Şimdi git…Unut ismimi…Unut yeminlerini…Seni hiç sevmediğimi farz et…Bu sevdayı hiç yaşanmamış kabul et...Demir kapımı “ ölüme “ arala ve sessice git…Git diyorum…Sadece git…Ardından ölüm gelsin ayak uçlarıma...Sana kavuşmayı bilmese de ,seni severken “ ölmenin gururunu “ yaşasın bu yürek…
Çünkü; sen benim, "Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun…."
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı

Erkek
Nerdensn..?? : ankara
İş/Hobiler : bilg
Lakap...??? : ömo ,avatar ömer
Rep :
aynı cümLede iki yabancıyız biz... Left_bar_bleue0 / 9000 / 900aynı cümLede iki yabancıyız biz... Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 5:18 am

güzel
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Rep :
aynı cümLede iki yabancıyız biz... Left_bar_bleue300 / 900300 / 900aynı cümLede iki yabancıyız biz... Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 7:21 am

paylaştıın için saol cnm
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Ruh Halin : MutLu
Rep :
aynı cümLede iki yabancıyız biz... Left_bar_bleue400 / 900400 / 900aynı cümLede iki yabancıyız biz... Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:34 am

önemLi değiL* =)
seyma
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
seyma

Kadın
Nerdensn..?? : ankara/keçiören
Rep :
aynı cümLede iki yabancıyız biz... Left_bar_bleue0 / 9000 / 900aynı cümLede iki yabancıyız biz... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 6:30 am

ÇOK GÜZELMİŞ T. EDERİM PAYLAŞIM İÇİN
sevGi~
::..Eskiz Delisi..::
::..Eskiz Delisi..::
sevGi~

Kadın
Nerdensn..?? : msN'den
İş/Hobiler : ?)
Lakap...??? : deLiiiiiiii
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :

MesajKonu: Geri: aynı cümLede iki yabancıyız biz...   aynı cümLede iki yabancıyız biz... Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:08 am

evt gerçekten c0okk güselll bir yazıı

aynı cümLede iki yabancıyız biz...
1 sayfadaki 1 sayfası