Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

Komik Diyaloglarınız

5 posters
YazarMesaj
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : Komik Diyaloglarınız Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
Komik Diyaloglarınız Left_bar_bleue100 / 900100 / 900Komik Diyaloglarınız Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

Komik Diyaloglarınız Empty
MesajKonu: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 2:42 am

Komik Diyaloglarınız

Sizin yaşadığınız veya arkadaşalrınızı yada çevrenizden birilerinin yaşadığı diyaloglar.Bizle paylaşın birlikte gülelim :)
https://eskiz.4umer.com
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :
Komik Diyaloglarınız Left_bar_bleue100 / 900100 / 900Komik Diyaloglarınız Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 4:34 am

Komik Diyaloglarınız 568500):)

bizim büşrayla diyologlarımız zaten süper zaten gülmekten kopuorz.
dünkü kulaktan kulağa oynundan bişiler yazım

bizim evdeyz hepimiz balkona çıktık teyzeminde doğumgünü ztn babam annem teyzelerim dayım büşra kardeşim cümbür cemaatiz.babam başlattı galiba kulaktan kulağa.babam bi kelime sölüo kardeşim dayım eren teyzem sıra büşraya gelio büşradan sorada ben.büşra anlamıo ne duyduysa sölüo saçma saçma.büşra bana bişey dedi kelimenin aslı çaykovski ymiş.büşra bana garip bişey söyledi ben sonunda bi ti hecesi duydum anneme sölicem.ti yi duydum için tilki dedim.çaykovskiyi tilkiye dönüştürdüm anlıcanız.bi de büşra bişi sölüo hiç bi anlama gelmio bende kafama göre atıorm.teki kalemtraş mış ben anlamadım armut dedim armuta dönüştü kelime Komik Diyaloglarınız 568500)koptuk.bi de en son esra teyzemde bi kelime sölicek ama o kdr komik saçma bişeyki gülmekten kelimeyi söyliyemedi 5 dk Komik Diyaloglarınız 568500)
Cry*
Aktif Üye
Aktif Üye
Cry*

Kadın
Nerdensn..?? : AnKaRa
İş/Hobiler : ÖğrenJi /ıı/
Lakap...??? : Çiko
Rep :
Komik Diyaloglarınız Left_bar_bleue0 / 9000 / 900Komik Diyaloglarınız Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 5:06 am

tuh su konuyu önce görseydım koyacak süper msn konusmaları wardı Komik Diyaloglarınız 46176
bu sana bişiler hatırlatıomu dıcle Komik Diyaloglarınız 46176
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 5:11 am

Komik Diyaloglarınız 568500):) tabiki hatırlatıo allahım çok eğlenceliydi yanlız
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
Komik Diyaloglarınız Left_bar_bleue140 / 900140 / 900Komik Diyaloglarınız Right_bar_bleue

Teşekkür : 3

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 11:24 am

okuLda kantinde yaşanmış ve miLLeti güLmekten kırmış bi oLay
bi kız var bizim okuLda çikoLata isticek söyLe diyo
-abi aLLbeni
biz de arkadaşımLa söyLe bişi uydurmuştuk
-abi aLLbeni
-aLamam evLiyim ben
-abi aLLbeni
-yav aLamammm
-abi çikiLeta istiyorum yaaa
-haaa !
LaDyBiRd
Üye
Üye
LaDyBiRd

Rep :
Komik Diyaloglarınız Left_bar_bleue0 / 9000 / 900Komik Diyaloglarınız Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 3:01 pm

biz gülnihalle kavak yelleri - yaprak dökümü hakkında tartışırken bi anda yeni bi dizi oluştu =yaprak yelleri
seyma
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
seyma

Kadın
Nerdensn..?? : ankara/keçiören
Rep :

MesajKonu: Geri: Komik Diyaloglarınız   Komik Diyaloglarınız Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:33 pm

BİZ KIZLARLA OTURUYODUKK BEN ORTAOKUL ARKADAŞIMA ÇOCUK GELİŞİMİ DERSLERİNDEN BAHSEDİYORDUM BÜŞRAA TUTTURDUU BEN ANLATIYIM DİE BENDE ANLATT DEDİMM PSİKOMOTOR ALAN DİYECEĞİNE PİÇKOMOTOR DEDİ HASRET BEN SEMA KOPTUKK
2 SAAAT BOYUNCA GÜLDÜK HİÇ BİŞEY YİYEMEDİK GÜLMEKTENN

BİZİM GRUPTAN ANILARR..........

Komik Diyaloglarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Resimler