Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

beşiktaş dan haberler

3 posters
YazarMesaj
büdü
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
büdü

Kadın
Nerdensn..?? : ank
İş/Hobiler : müzik,öğrenci
Lakap...??? : büdü
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :
beşiktaş dan haberler Left_bar_bleue0 / 9000 / 900beşiktaş dan haberler Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

beşiktaş dan haberler Empty
MesajKonu: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 7:30 am

İbrahim Toraman yaşanan terlik krizi ile ilgili olarak Nevzat Demir Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi.

Milli futbolcunun açıklamaları şu şekilde:

"KENDİMİ SAVUNMAK İÇİN KONUŞMUYORUM"

"Böyle bir olayla gündemi meşgul etmeyi hiç istemezdim ancak bazen insanın elinde bulunmayan nedenlerden dolayı böyle şeyler olabiliyor. Özür diliyorum tekrar. Yaklaşık 1 ay oldu bu olay gerçekleşeli ama hiçbir yere konuşmadım ondan sonra. Sadece bir kez konuştum bir televizyonda ve üzgün olduğumu belirttim. İlk defa bugün bir konuşma gereği duydum sizlerin huzurunda. Ne kimseyi suçlamak ne de kendimi savunmak için konuşuyorum.Böylesine büyük bir camiada böyle anılmak istemezdim. Şu 1 aylık dönemde hayatımdaki en zor dönemlerden birini geçirdim diyebilirim. Taraftarımızdan ve Beşiktaş camiasından özür diliyorum. Bu bir hatadır ve kabul ediyoruz. Başkanımızdan, yönetim kurulumuzdan hocamızdan ve Sinan Ağabeyden özür diliyorum. Sonuçta bunun en ağır cezasını bizler çektik hem maddi hem manevi olarak. Bundan sonrası artık büyüklerimize kalıyor. Beşiktaş’tan ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum, futbolu burada bırakmak istiyorum."

"DAHA GENCİM, FUTBOLU BIRAKAMAM"

"Affedilmek istiyorum. Onun için bu basın toplantısını yapıyorum. Ben 27 yaşındayım. Çalışıyorum, antrenmanlarıma devam ediyorum. İşim bu. Futbolu bırakamam. Benim hissettiğim samimi duygular bu. Belki de bunlar beni daha çok motive etti. Hem sevdiğim hem sevildiğim camiadan neden ayrılmak isteyeyim? Ben burada dileklerimi söylüyorum. Hayırlısı neyse o olur inşallah.
Başkanla çok kısa bir görüşmem olmuştu. Arayamamıştım onu kızgın olacağını düşündüğüm için. Kamptan dönerken 2-3 dakikalık kısa bir görüşmemiz oldu. Ben özür diledim kendisinden ve ayrılmak istemediğimi belirttim. O da anlayışla karşıladı."

"BANA GELEN CİDDİ BİR TEKLİF VAR"

"Ben ayrılmak istemiyorum dediğim gibi. Sağ olsun menajerim Ahmet Bulut da yardımcı oldu bana bu anlarda. Bir kulüpten ciddi bir teklif geldiğini söyledi sadece. Ama ben işin o tarafında değilim. Benim düşüncem formamı yeniden giyip başarılı olmak burada. Transfer yok aklımda."

"İBRAHİM AĞABEY İLE SORUNUM YOK"

"Beni motive eden taraftardır. İbrahim ağabey ile kesinlikle bir sorunum yok. Olay olduktan sonra ben çalışmalarıma devam ettim. İbrahim Ağabey de 10 gün sonra geldi başladı antrenmanlara. Her gün beraberiz burada. Aramızda bir sorun yok. Taraftarın bana olan sevgisi benim hırsımı daha çok arttırdı. Ben de en iyi şekilde onlara hizmet etmek istiyorum."

"HOCAMIZLA KONUŞTUĞUMDA 'BAKARIZ' DEMİŞTİ"

"Bu kavga o anda gelişen bir olay. Bizim de o anda gelişti ve öyle bir şey oldu. Orada bitti bu olay. Bundan sonra artık önümüze bakıyoruz. Hocamla da konuştum, hata olduğunu söyledim ve ondan da özür diledim. Hocam da bunun bir hata olduğunu söyledi, olumlu veya olumsuz bir şey söylemedi. ‘Önümüzdeki günlerde bakarız’ dedi."
devrimuqruna
Forum Gezgini
Forum Gezgini
devrimuqruna

Kadın
Nerdensn..?? : ist.
İş/Hobiler : müzikKK and basketboLL..
Lakap...??? : siyaNür
Rep :
beşiktaş dan haberler Left_bar_bleue0 / 9000 / 900beşiktaş dan haberler Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 9:39 am

'ADAM GİBİ GELDİM ADAM GİBİ GİDİYORUM'
beşiktaş dan haberler 229762
Ve Beşiktaş'ta bir dönem daha sona erdi. Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam takımdan ayrıldı.
08 Ekim 2008 Çarşamba 13:55

Ve Beşiktaş’ta bir dönem daha sona erdi. Gerek futbolculuğu zamanında gerek teknik direktörlük döneminde efendiliği ile tüm takımların sevgisini kazanan Ertuğrul Sağlam, aşık olduğu Beşiktaş’tan 2. defa olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kaldı.
beşiktaş dan haberler 115727
Futbolculuğu döneminde 1994-1995 sezonunda Samsunspor’da iken 4 büyükleride peşinden koşturan Ertuğrul Sağlam Beşiktaş ile anlaşma sağlamıştı. Giydiği formanın hakkını veren, birçok gole imza atan ve John Benjamin Toshack zamanında defans bile oynayan Ertuğrul Sağlam 2000-2001 sezonunda Samsunspor'lu Erman Güracar ile takas edilen Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş’tan ağlayarak ayrıldı ve 2003 yılında futbolu Samsunspor’da bıraktı.

Aktif futbol hayatından sonra antrenör olarak görev yapmaya başladı. 2003-2004 sezonunda Gigi Multescu ve Erdoğan Arıca’nın yardımcılığını yaptı. 2004-2005 sezonunun başında Samsunspor’un başına geçti. Bir sene sonra Kayserispor teknik direktörlüğüne getirildi. Kayserispor ile başarılı bir dönem geçirerek Şampiyonlar Ligi’nin resmi dergisi olan Champions’un gelecek vaat eden 20 teknik direktöründen biri olarak gösterildi. Mayıs 2007 sonunda Beşiktaş J.K. ile anlaşarak 2007-2008 sezonu için bu takımın başına geçti. Liverpool'a 8-0 yenilgi, Metalist Harkiv'e 4-1 yenilgi ve ligdeki istikrarsız performans yüzünden Beşiktaş Yönetimi, Ertuğrul Sağlam'ın istifasını istedi. Bunun üzerine Yıldırım Demirören'in teknik direktör arayışlarını duyan Sağlam 7 Ekim 2008 düzenlediği basın toplantısı ile istifa etti. Toplantıda "Kendime saygım ve Beşiktaşa olan sevgim nedeniyle istifa ediyorum." dedi.

TARAFTAR DA ERTUĞRUL SAĞLAM DEMİŞTİ !beşiktaş dan haberler 230409

Siyah-Beyazlı takıma gönül vermiş taraftarlarda Ertuğrul Sağlam’ın göreve devam etmesini istemişti. Beşiktaşlı taraftarlar tek bir ağız olmuş

‘’TEK SUÇLU ERTUĞRUL SAĞLAM DEĞİL, YÖNETİMİNDE, DEMİRÖREN’İNDE HATASI VAR. BU TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞİKLİĞİ TAKIMA YARAR DEĞİL ZARAR GETİRİR. SAĞLAM GİTMESİN’’ açıklamasını yapmışlardı.

YÖNETİMİ TOPA TUTTU !

Ağır Metalist Kharkiv yenilgisi sonunda Beşiktaş'ta hedef adam olan teknik direktör Ertuğrul Sağlam istifa kararının ardından basın toplantısı düzenledi.

Kulüp yönetimine tepki gösteren Sağlam, "yüzüme karşı destek veriyoruz diyenlerin, ben görevde olduğum halde başka teknik adamlarla görüşmesini hazmedemiyorum. Şimdi istedikleri ile rahat rahat görüşebilirler. Türk teknik adamlarının saygınlığını korumak adına istifa ediyorum" dedi. beşiktaş dan haberler 233120

Siyah-beyazlı takım Turkcell Süper Lig'de oynadığı ilk altı maçta yenilgi almadı ve 14 puanla üçüncü sırada, ancak UEFA Kupası birinci tur rövanşında Metalist Kharkiv'e 4-1 yenilerek gruplara kalamadı.

Görev süresi içinde 15 genç oyuncuyu A takıma kazandırdığı söyleyen Sağlam, Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın başında gruplarda mücadele eden ilk Türk teknik adam olduğunu vurguladı.

Geçtiğimiz sezon sakatlıklar, hakem hataları ve kendi hataları yüzünden şampiyonluğu kaçırdıklarını belirten Sağlam, en büyük üzüntüsünün kendilerine her zaman destek veren taraftara lig şampiyonluğu sevinci yaşatamamak olduğunu söyledi.

Sağlam, UEFA Kupası'nda Metalist Kharkiv'e elenmelerinin hiç hesapta olmadığını dile getirdi ve rövanş maçından sonra sarfettiği "hayat devam ediyor" cümlesinin yanlış yorumlandığını söyledi.

Ertuğrul Sağlam, futbolculuk ve teknik direktörlük döneminde daima Beşiktaş'a yakışır şekilde davrandığını belirtti.

Geldiği günden bu yana bazı kişiler tarafından sürekli yıpratıldığını söyleyen Sağlam, "inanın bunun nedenini hala anlamış değilim" dedi.

ERTUĞRUL SAĞLAM’IN KARNESİ

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın göreve geldibeşiktaş dan haberler 230173ği 2007-2008 sezonu sonunda Turkcell Süper lig'de 34 maçta 23 galibiyet,4 beraberlik, 7 malübiyet alarak 73 puanla 3. sırada tamamladı.Toplam 58 gol atıp, kalesinde 32 gol gördü ve UEFA kupasına katılmaya hak kazandı.

2007-2008 Sezounu Süper lig puan durumu: O G B M A Y AV P
Beşiktaş 34 23 4 7 58 32 26 73

Ertuğrul Sağlam ile 2007-2008 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 2 ön eleme oynayan Beşiktaş,2. ön eleme maçında FC Sheriff takımını 1-0 ve 3-0 lık skorlarla geçti. 3.ön eleme maçında İsviçre'nin FC Zürih takımıyla eşleşen Beşiktaş, 1-1 ve 2-0 lık skorla adını Şampiyonlar Ligi'ne yazdırdı.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2.ön eleme turu:
Beşiktaş-FC Sheriff...................: 1-0
FC Sheriff-Beşiktaş...................: 0-3
Avrupa Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turu:FC Zürih (İsviçre)-Beşiktaş........: 1-1
Beşiktaş-FC Zürih......................: 2-0

Şampiyonlar ligi'nde Marsilya,FC Porto,Liverpool ile A grubunda yer alan Beşiktaş, 6 puan ile 4.sırada tamamlayarak Şampiyonlar ligine veda etti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi (A) Grubu:
Olympique Marsilya-Beşiktaş.......: 2-0
Beşiktaş-FC Porto.......................: 0-1
Beşiktaş-Liverpool.......................: 2-1
Liverpool-Beşiktaş.......................: 8-0
Beşiktaş-Olympique Marsilya.......: 2-1
FC Porto-Beşiktaş.......................: 2-0

2008-2009 sezonundan Turkcell Süper lig'de 6 hafta geride kalırken, 6 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik alarak 14 puan ile 3.sırada bulunuyor. Toplam 11 gol atıp, kalesinde 4 gol gördü.

2008-2009 Sezonu Süper Lig puan durumu:
2007-2008 O G B M A Y AV P
Beşiktaş 6 4 2 0 11 4 7 14
beşiktaş dan haberler 227321
2007-2008 sezonundan UEFA kupasında 2 ön eleme oynayan Beşiktaş, 2. ön eleme turunda Bosna Hersek takımlarından Siroki Brijeg'i 2-1 ve 4-0 lık skorlarla geçti. 3.ön elemede Ukranya'nın Metalist Kharkiv takımıyla eşleşti. İlk maçı sahasında 1-0 kazanan Beşiktaş, deplasmanda 4-1 malup olarak UEFA kupasına veda etti.

UEFA Kupası 2. ön eleme turu:
Siroki Brijeg-Beşiktaş...............: 1-2
Beşiktaş-Siroki Brijeg...............: 4-0
UEFA Kupası 3. ön eleme turu:
Beşiktaş-Metalist Kharkiv.........: 1-0
Metalist Kharkiv-Beşiktaş.........: 4-1

YAZIK OLDU SAĞLAM’A beşiktaş dan haberler 233179

Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile berabere kalması ve UEFA kupasından elenmesinin ardından Ertuğrul Sağlam, yönetim ve taraftar gözünde istenmeyen adam ilan edildi. Son olarak Hacettepe maçında takımın başında çıkan ve Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı karşılaşmanın ardından Ertuğrul Sağlam Beşiktaştaki görevinden istifa etti.

Biz Spor3.com olarak her zaman Türk teknik adamlarına emanet edilmesini ve her zaman yabancı teknik adamlara verilen maddi manevi desteğin Türk teknik direktörlerinede verilmesini istiyoruz. Ancak Ülkemizde Türk teknik direktör kıyımı hala devam ediyor...
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Nerdensn..?? : TR@BZON
İş/Hobiler : öğrenci malesef:(
Lakap...??? : ayşecan (:
Fan Club : beşiktaş dan haberler Bekirtn9
Ruh Halin : SaKiN
Rep :
beşiktaş dan haberler Left_bar_bleue165 / 900165 / 900beşiktaş dan haberler Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 7:51 am

Turkcell Süper Lig'de 15 Şubat Pazar günü Trabzonspor'u konuk edecek Beşiktaş, bu zorlu maçın hazırlıklarını sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki idman öncesi teknik direktör Mustafa Denizli, futbolcularıyla kısa süreli bir toplantı yaptı. Toplantının ardından ısınma hareketleriyle idmana başlayan Beşiktaşlı futbolcular, bir süre pas çalışması üstünde durdu. Siyah-beyazlı oyuncular, şut çalışmasının ardından çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Beşiktaş'ın bugünkü antrenmanına sakatlıkları süren Holosko ve Ekrem'in yanı sıra milli takım kamplarında bulunan Gökhan Zan ile Tello katılmadı.

Siyah-beyazlı ekip, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Rep :
beşiktaş dan haberler Left_bar_bleue165 / 900165 / 900beşiktaş dan haberler Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 7:53 am

''Beşiktaş'ın bir parçası olduğum için çok mutluyum''
beşiktaş dan haberler 16959 Beşiktaş'ın Çek futbolcularından Tomas Sivok, siyah-beyazlı kulüpte futbol oynadığı için çok mutlu olduğunu, futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini söyledi.

Sivok, Beşiktaş Kulübü'nün çocuklara yönelik çıkardığı aylık Yavru Kartal dergisinin şubat sayısında, minik fun club üyeleri Elif Sönmez ve Göktuğ Ali Kapucu'nun sorularını yanıtladı.

Çek futbolcu, ''Beşiktaş'ta olmak size ne kazandırıyor?'' şeklindeki bir soruya, ''Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Bütün dünyada tanınıyor. Beşiktaş'ta olduğum, Beşiktaş'ın bir parçası olduğum için çok mutluyum'' yanıtını verdi.

Beşiktaş'ta uzun yıllar futbol oynamak istediğini vurgulayan Sivok, gülerek, ''Hatta umarım kulüp bana katlanır da futbol hayatımın sonuna kadar Beşiktaş'ta futbol oynarım'' ifadesini kullandı.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin, kendisini joker gibi görüp, savunmanın yanı sıra, zaman zaman orta alanda da görevlendirdiğinin hatırlatılması üzerine de Sivok, ''Elbette bundan memnunum. Sadece defans mevkisinde oynasaydım tek işim savunma yapmak olurdu. Ama şimdi hem savunma yapıp hem de orta sahada oynayıp takıma her yönden yardım edebiliyorum'' diye görüşlerini aktardı.

ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 12:33 pm

ANKARASPOR: 1 BEŞİKTAŞ: 4
Beşiktaş 31. haftayı lider olarak kapatıyor... Siyah-beyazlılar, Ankaraspor'u 4-1 mağlup ederken, Sivasspor'un İstanbul BŞB'ye 2-1 mağlup olması Kara-Kartalları liderlik koltuğuna oturttu.

Beşiktaş, karşılaşma boyunca rakibinden daha iyi bir futbol ortaya koyarken, siyah-beyazlılara Ankaraspor karşısında galibiyeti getiren golleri, Holosko, İbrahim Toraman, Tello ve Holosko kaydetti. Ankaraspor'un tek golü ise Ediz'den geldi.

Beşiktaş bu galibiyetle birlikte puanını 62'ye çıkararak liderlik koltuğunu Sivas'tan alırken, Ankaraspor 40 puanda kaldı.

ANKARASPOR: 1 BEŞİKTAŞ: 4
STAT: Asaş
HAKEM: Halis Özkahya, Ekrem Kan, Ali Zağlı

ANKARASPOR: Senecky, Ömer, Ediz, Baki, Erhan, Mehmet ÇakıR, Hürriyet (Dk. 60 Anıl), Adem, Bilal (Dk. 60 Özer)(Dk. 78 Theo), Neca, Mehmet Özdemir
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Sivok (Dk. 46 Gökhan), İbrahim Üzülmez, Holosko, Cisse, Ernst, Yusuf (Dk. 76 Uğur), Bobo, Delgado (Dk. 69 Tello)
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

GOLLER: Dk. 29 Holosko, Dk. 71 İbrahim Toraman, Dk. 88 Bobo, Dk. 90+1 Tello (Beşiktaş) , Dk. 61 Ediz (Ankaraspor)
SARI KARTLAR: Dk. 7 Holosko, Dk. 36 Sivok (Beşiktaş), Dk. 30 Adem, Dk. 62 Ediz (Ankaraspor
ayse_61
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
ayse_61

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: beşiktaş dan haberler   beşiktaş dan haberler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 8:35 am

Geçmişin acısını G.Saray'dan çıkaracağız
beşiktaş dan haberler 23288 Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile yapacakları derbi maçta, taraftarları memnun edecek bir skor elde edecekleri iddiasında bulundu.

Erdoğan, Beşiktaş TV'ye yaptığı açıklamada, Galatasaray maçında galip geleceklerine olan inancını dile getirirken, ''Derbiler, sonuçları belli olmayan maçlardır. Galatasaray derbisi, Beşiktaş için çok önemli. Ali Sami Yen Stadı'nda gücümüzü göstererek, geçmişteki birkaç maçın acısını çıkarmak istiyoruz. Takımımız bunu başaracak güçte. Taraftarımızı memnun edecek bir skora imza atacağız'' dedi.

Önlerindeki zorlu periyotta çok güçlü takımlarla karşılaşacaklarını ve bu takımlara karşı ellerindeki kadronun gücünü göstermeleri gerektiğini ifade eden Levent Erdoğan, ''Şampiyonlar Ligi'nde elde edeceğimiz başarılı sonuçlarla Avrupa'ya sesimizi duyuracağız. Bunun için elimizde yeterli kadro var. Devler liginde çok iyi sonuçlara imza atacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Erdoğan, yeni transferlerden Tabata ile ilgili olarak da ''Onun gibi yetenekli bir futbolcuyu kadromuza kattığımız için mutluyuz. Tabata, Beşiktaş için iyi bir transfer oldu'' değerlendirmesini yaptı.

beşiktaş dan haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haberler
» haberLer
» BASINDA HABERLER