Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...

+7
Sümeyra
Uyumsuz_Nesne
devrimuqruna
ADMING
elif
dicle
berika
11 posters
YazarMesaj
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Fan Club : -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Cfgh_c10
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue140 / 900140 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Teşekkür : 3

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Empty
MesajKonu: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:17 am

evet yorumLarınızzz ?
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue100 / 900100 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:27 am

tmm ilk ben yazıyorum :)

berikayla tanışalı baya bi oldu sanırım.berikanın bi arkadaşı yoluyla tanışmıştık.gamze.hala hatırlıyorum 1 buçuk yıl oldu sanırım.tanışmamız brz kavgalıydı galiba.ama senin yüzünden diil.aslında sen çk ii çk meraklı içi kıpır kıpır bi kızsın.herkesle kolayca arkadaş oluyosun.ama her zaman sıcak ve samimisin bu yüzden herkes seni çok seviyo
https://eskiz.4umer.com
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Untitl11
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue300 / 900300 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 9:55 am

çok iisin berika samimisin...bide bana bugün baya şey öğrettin yiğitin sitede sğol kahrımı çekiyorsun bilmediğim için çoğu şeyi teşekkür ederim:)-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 568500)sewiyorum senide:)-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 568500):)cannım benim
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Fan Club : -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Jmh10
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue265 / 900265 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 11:24 am

Berika :)

sen çok iyi birisin gerçekten çok temiz kalpli bi insansın. Tanışalı bayaa oldu seninle çok şeker birisin gerçekten cnm bnm
devrimuqruna
Forum Gezgini
Forum Gezgini
devrimuqruna

Kadın
Nerdensn..?? : ist.
İş/Hobiler : müzikKK and basketboLL..
Lakap...??? : siyaNür
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue0 / 9000 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 12:07 pm

tanışALı çok oLmasada yiqit ewqar'n sitesinde iLk tanıdıqım sndin berika .. -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 46176
tanıdıqım itibariyLe çok ii birisin.. :)
Uyumsuz_Nesne
Forumun Bitanesi
Forumun Bitanesi
Uyumsuz_Nesne

Kadın
Nerdensn..?? : istanbul
İş/Hobiler : öğrenci :S
Lakap...??? : KUTSİCİ =)
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue0 / 9000 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 3:11 pm

berika seni bu sitede tanıdımm ama sanki uzun süredir tanışmış gibi hissediorum çok samimi içten ii bi kıssın -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 46176 kısaca seni seviorumm berikaaa -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 46176
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue140 / 900140 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 4:09 am

teşekkürLer arkadaşLar ben de sizi çooookk seviyorum
Sümeyra
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı
Sümeyra

Kadın
Nerdensn..?? : Ankara
İş/Hobiler : Öğrenci^^
Fan Club : -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Untitl11
Ruh Halin : MutLu
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue400 / 900400 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Teşekkür : 5

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 5:28 am

benim bütün sorunLarımı dinLiyen. yardımcı oLmaya çaLışan . moraLim bozuk oLduğunda beni neşeLendiren....daha ne diyimki..

benim çok uzun yıLLardır tanıdığım arkadaşLarım gibisin =)

herşeyimi biLiyosun maşşaLLah =)

seviyorum seni* ((:
yomi¨
Tema Görevlisi
Tema Görevlisi
yomi¨

Kadın
Nerdensn..?? : Lapland
İş/Hobiler : Çorap ve küpe koleksiyoncusu^-sanat+edebiyat
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue15 / 90015 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: pain brings art to life

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 8:59 am

seninle öyle çok uzun bi sohbetimiz geçmedi ama benim birazcık kısa kesmelerimden kaynaklandığından eminim -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... 46176 tanıdığım kadarıyla çok sıcak birisin, çabuk ısınılıyorsun [:
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Left_bar_bleue110 / 900110 / 900-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:41 am

hm...ım.. yaw baslıı okuyunca berika öyledir böyledir sunu yazıyım bunu yazmıyım fln diye düsündüm ma simdi yazack bise bulamiyorum yaf (:
ama suna eminim cok cabuk kaynasıyosun insanlarla yada bnle cabk kynastın blmiyorum xd ama ck sfiyorm snii xD (:
büdü
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
büdü

Kadın
Nerdensn..?? : ank
İş/Hobiler : müzik,öğrenci
Lakap...??? : büdü
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:24 am

berıka cok iyi nıyetlısn cok saımı ve sekersın
snı cok az tanıyorum ama olsun sekrrr:)
seyma
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
seyma

Kadın
Nerdensn..?? : ankara/keçiören
Rep :

MesajKonu: Geri: -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...   -Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 9:30 am

berikacım sen çok iyi kalpli çok şeker birisin iyi ki senle tanışmışım

-Quennie[Berika yani]İçinizden geLen herşeyi yazın Lütfen...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-