Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
ESKİZ'e hoşgeldinnn....
Bizden biri olmak için,ailemize katılıp hayatını yaşamak için...
HEMEN ÜYE OL!!! :)
Eskiz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskiz.com

**eskiz**

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Dergimiz Kasım ayında sizinle...
üye bulana +50 rep anında (: üye bulmak kutsal görev * online üyeye gerçekten çok ihtiyacımız var lütfen üye bulmamıza yardımcı olun ~

guloshy :) hadi gel gel

+4
Uyumsuz_Nesne
dicle
elif
ADMING
8 posters
YazarMesaj
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Fan Club : guloshy :) hadi gel gel Jmh10
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue265 / 900265 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Teşekkür : 0

guloshy :) hadi gel gel Empty
MesajKonu: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 11:21 am

bekliyorum hepinizden :) iyi ya da kötü
elif
SüPeR MoD
SüPeR MoD
elif

Kadın
Nerdensn..?? : izmit
İş/Hobiler : emreaydın ile ilgili herşey hobim:D emreeeee aşkımsın:):):)
Fan Club : guloshy :) hadi gel gel Untitl11
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue300 / 900300 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: mtvema video müzik ödülleri avrupanın en iyi sanatçısıs;EMREAYDINNNNNN=)))))MTV DEN ÖDÜL ALAN TEK TÜRK SANATÇI=)BİTANEMSİNNNN

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 1:15 pm

ilk benden olsun

aslında çok fazla muhabbetimiz olmadı ama sende çok şekersin,çook sıcakkanlısın ben senide çok seviyorum..tatlı adminimiz bizim:)bide siteye daha çok girebilsen :) nese iyiki sende adminimzsin:)
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Fan Club : guloshy :) hadi gel gel Cfgh_c10
Ruh Halin : bulduu ilk yerden atlıycak :)
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue100 / 900100 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Teşekkür : 7

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 2:01 pm

oy cnm yazım ya bende.gülensuyu gerçekten samimi olraak söylüyorum ki çok seviyorum.yani ben öyle kolayca biirlerini sevdiğimi söyleeyem.ama glensu gerçekten bende hep büyük bi etki bırakmıştır.doktorlar sitesinde seni yaşıtım sanıyodum.ve inan arkadaşın olmak için can atıyodum.bak şimdi birlikte bi sitemiz var :)
senle birlikte bu işi yürüttüğüm için çok mutluyum
https://eskiz.4umer.com
Uyumsuz_Nesne
Forumun Bitanesi
Forumun Bitanesi
Uyumsuz_Nesne

Kadın
Nerdensn..?? : istanbul
İş/Hobiler : öğrenci :S
Lakap...??? : KUTSİCİ =)
Ruh Halin : MaNYaK
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue0 / 9000 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 3:08 pm

gülensuuu guloshy :) hadi gel gel 46176 cnmm benim seni gerçekten çok...kk seviorum yaa valla o kdr iyi o kdr tatlısınkii guloshy :) hadi gel gel 46176 ( kutsiyi sevmesende guloshy :) hadi gel gel 46176 :lol: seni çokk....kk seviorumm
berika
SüPeR MoD
SüPeR MoD
berika

Kadın
Ruh Halin : normale döndü (:
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue140 / 900140 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Teşekkür : 3

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 4:15 am

seninLe çok bi muhabbetimiz oLmadı ama herkesin dediği gibi çok tatLı çok kişiLikLi çok iyi birisin bu kadar insan hakkında yanıLıyo oLamaz
seni çookk seviyorum canım benim :)
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue265 / 900265 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 7:42 am

:heart: bende sizi seviyorumm :)
wiwi*
Admin
Admin
wiwi*

Kadın
Nerdensn..?? : Suomi~
İş/Hobiler : ..kitaplar^
Lakap...??? : prensess (:*
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue110 / 900110 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Teşekkür : 9

Kişisel
Kendinizi Tanıtın: -Poe*'^

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:45 am

yaw bu siteeki herkes mi tatlı yaaa (:

biricik muhafazakar adminimizsin bence yaw veyaa düsündümde dicleden snra birincisin nese senide cok sfiyorum yaf (:
büdü
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
büdü

Kadın
Nerdensn..?? : ank
İş/Hobiler : müzik,öğrenci
Lakap...??? : büdü
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue0 / 9000 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:22 am

gulensu senı fasla tanımıyorum ama cok tatlı ve sekersın
hatta bn senı bızle yasıt zanntıyordum dıdo soleyınce sasırdım
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :
guloshy :) hadi gel gel Left_bar_bleue100 / 900100 / 900guloshy :) hadi gel gel Right_bar_bleue

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:36 am

ya bi de büşra sseni ankarada benle aynı sınıfta sanıodu :) seni glnihalle karıştırıodu.anlatcm die nası bi çaba harcadım sorma :)
büdü
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
büdü

Kadın
Nerdensn..?? : ank
İş/Hobiler : müzik,öğrenci
Lakap...??? : büdü
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 8:01 am

en komık olanda dıcle gulensu doktaorlar setıne gıttı dedı
bnde dedımkı sende gıtseydın yha dedımmm dıclede yah bn ank dayım ıstb ul a nasıl gıdeyım dedı bana
bnde sasrmıstımm sınıf arkadası gulnıal sandıgım ıcınnnn guloshy :) hadi gel gel 46176

OKYUNNN
seyma
Forumun Gözdesi
Forumun Gözdesi
seyma

Kadın
Nerdensn..?? : ankara/keçiören
Rep :

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 8:20 am

gülensu fazla tanışmıyoruz ama çok tatlı birisi olduğun belli guloshy :) hadi gel gel 46176 :)
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:09 am

büdü demiş ki:
en komık olanda dıcle gulensu doktaorlar setıne gıttı dedı
bnde dedımkı sende gıtseydın yha dedımmm dıclede yah bn ank dayım ıstb ul a nasıl gıdeyım dedı bana
bnde sasrmıstımm sınıf arkadası gulnıal sandıgım ıcınnnn guloshy :) hadi gel gel 46176

OKYUNNN

Alemsin valla ya guloshy :) hadi gel gel 46176 guloshy :) hadi gel gel 46176 guloshy :) hadi gel gel 46176 guloshy :) hadi gel gel 46176 guloshy :) hadi gel gel 46176
dicle
Admin
Admin
dicle

Kadın
Rep :

Kişisel
Kendinizi Tanıtın:

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 3:21 am

ya sorma büşraya kimin kimolduğunu anlatabilmek için neler çektim bilseniz :)
ADMING
Admin
Admin
ADMING

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: guloshy :) hadi gel gel   guloshy :) hadi gel gel Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 10:34 am

guloshy :) hadi gel gel 46176
ama anlamış sonunda

guloshy :) hadi gel gel
1 sayfadaki 1 sayfası